Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Oferta pracy: Sekretarka / asystentka zarządu

miesiąc temu    24.01.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Anco Sp. z o.o.
dostawca gazu ziemnego w powiecie jarocińskim

zatrudni osobę na stanowisko:

SEKRETARKA / ASYSTENTKA
ZARZĄDU

 / umowa na zastępstwo / miejsce pracy: Jarocin

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów,
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,
  • organizacja spotkań, wyjazdów służbowych, prowadzenie kalendarzy,
  • archiwizacja dokumentów,
  • prowadzenie kasy oraz wprowadzanie przelewów do systemu bankowego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • biegła obsługa komputera (MS Office),
  • sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo,
  • dobre warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy nadsyłać w terminie do 17 lutego 2017 r.
na adres sekretariat@anco.pl z dopiskiem
w temacie wiadomości „Sekretarka/Asystentka zarządu”
lub listownie: Anco Sp. z o.o., 63-200 Jarocin, ul. Św. Ducha 118B.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.