Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ATERMIK - oferta pracy

Oferta pracy: Pracownik techniczny - serwisant - mechanik

19 dni temu    4.07.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Firma Farm-MPartner Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp. poszukuje kandydatów na stanowisko:

- PRACOWNIK TECHNICZNY
- SERWISANT
- MECHANIK

Opis stanowiska:
  • serwis i naprawa maszyn rolniczych
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działem technicznym
  • planowanie wizyt serwisowych
  • dbałość o powierzone narzędzia

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość budowy maszyn rolniczych mile widziana
  • znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • umiejętność organizacji pracy pod kątem realizacji zadań
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów serwisowych na terenie Polski
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • stabilność pracy i zarobków
  • możliwość rozwoju osobistego

Oferty prosimy przesyłać na adres: info@farmparter.eu , tel. kontaktowy: 612879119.
Udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.