Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ATERMIK - oferta pracy

Oferta pracy: Konserwator maszyn i urządzeń

19 dni temu    4.07.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

MC-Bauchemie jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującym innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej. Zatrudniając ponad 1800 pracowników w przeszło 40 krajach świata, MC-Bauchemie należy w swoich obszarach działalności do liderów w branży. Produkcję i dystrybucję w Polsce prowadzi z sukcesem od 1994 roku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ
/ Miejsce pracy: Środa Wielkopolska /

Zakres zadań:

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych
  • wykonywanie prac instalacyjno-montażowych • prace ślusarskie

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe • umiejętność w zakresie napraw maszyn i urządzeń
  • umiejętności ślusarskie i warsztatowe • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych • uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • uprawnienia spawalnicze mile widziane • kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilność zatrudnienia • pakiet socjalny • praca w młodym, ambitnym zespole
  • szanse rozwoju zawodowego

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres kariera@mc-bauchemie.pl w tytule maila prosimy wpisać KONSERWATOR lub na adres: MC-Bauchemie Sp. z o. o. - Dział Kadr ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp.

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w MC-Bauchemie Sp. z o. o. w Środzie Wlkp. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922)” Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest MC Bauchemie Sp. z o. o. z siedzibą w Środzie Wlkp., ul. Prądzyńskiego 20. Dane osobowe zbierane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.