Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A

Oferta pracy: Junior project leader

3 miesiące temu    25.07.2017
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.pl

Firma Produkcyjno-Handlowa „PAULA” Zakład Produkcyjny w Parzewie,
Parzew 14, 63-220 Kotlin

Do naszego działu wdrożeń szukamy zdolnych, ambitnych , pełnych pasji technologów lub utalentowanych pasjonatów smacznego jedzenia i zdrowej żywności na stanowisko:

JUNIOR PROJECT LEADER

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe /Technologia żywienia człowieka
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień i procedur dotyczących zarządzania systemami jakości
  • Dokładność / precyzja
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania

  • Nadzór nad realizacją projektów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektowaniem i wdrożeniem nowych wyrobów
  • Prowadzenie doradztwa technologicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie bądź dostarczenie listu motywacyjnego, CV pod adresem:
FPH „PAULA” Sp. z o.o. Sp.k. Parzew 14, 63-220 Kotlin lub e-mail: mariola.wegner@paula.com.pl,
tel. 062 740 59 35

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.